Szukaj
Close this search box.

Lampka z czujnikiem ruchu – Gdzie warto ją zastosować?

Lampka z czujnikiem ruchu – Gdzie warto ją zastosować?

Lampka z czujnikiem ruchu z pewnością sprawdzi się w każdym domu. Bez względu na metraż, ilość pokoi, czy liczbę domowników, jest bardzo pomocnym urządzeniem. Niedroga, a przy tym bardzo przydatna, spełnia rolę dodatkowego punktu oświetleniowego. Można ją zastosować w wielu miejscach, ponieważ jest niezwykle uniwersalna. Gdzie sprawdzi się najlepiej i gdzie może przydać się najbardziej?

Korytarz
Korytarz jest doskonałym miejscem dla lampki z czujnikiem ruchu Yeelight Sensor Nighlight, ponieważ wychwytuje ruch już w zasięgu 5-7 metrów. Jeśli zamontujesz ją blisko drzwi wejściowych, automatycznie zaświeci się już po Twoim wejściu do domu. Dzięki temu, nie będziesz już musiał szukać w ciemności włącznika światła. To również doskonała funkcja, gdy nocą musisz wyjść z sypialni i pójść np. do łazienki.


Łazienka
Pomieszczenie, jakim jest łazienka, również może okazać się dobrym miejscem na zastosowanie Yeelight Sensor Nightlight. Kiedy potrzebujesz tylko delikatnego światła nocą, możesz zamontować ją przy drzwiach łazienkowych. Nie będzie Cię razić w oczy, a jedynie delikatnie oświetli Ci drogę. Pamiętaj jednak, aby chronić ją przed bezpośrednim działaniem wilgoci.

Szafa
Wiemy, jak bardzo irytujące jest szukanie ubrań w szafie bez światła. Dzięki lampce z czujnikiem ruchu, w Twojej szafie w końcu zapanuje jasność. Yeelight Sensor Nightlight możesz z łatwością przykleić lub zawiesić za pomocą haczyka w dowolnym miejscu w szafie i cieszyć się jasnością w niej, za każdym razem gdy ją otworzysz.

Sypialnia
Miejsce, w którym wypoczywamy nie potrzebuje mocnego oświetlenia. Oprócz lampek, które montujemy przy łóżku, aby móc czytać, czy relaksować się przy delikatnym świetle, dobrze jest zastosować również lampkę nocną Yeelight z czujnikiem ruchu. Delikatny blask lampki pozwala na zobaczenie, tego, czego potrzebujemy, ale nie razi w oczy.

Pokój dziecka
Pokój dziecka, nieważne, czy mniejszego, czy większego to idealne miejsce na Yeelight Sensor Nightlight. Każdy rodzic wie, jak często trzeba przychodzić nocą do pokoju swojej pociechy. Aby jej nie rozbudzać, użyj Yeelight Sensor Nightlight. Automatycznie włączy się po Twoim wejściu do pokoju, ale nie obudzi dziecka.

Zastosowanie lampki Yeelight Sensor Nightlight to rozwiązanie, które z pewnością jest bardzo przydatne i ułatwi Ci codzienność w Twoim domu. Lampki z czujnikiem ruchu to świetny pomysł dla wszystkich, którzy nie lubią chodzić w ciemności po domu, a jednocześnie nie chcą włączać mocnego światła.