Szukaj
Close this search box.

KONKURS "ZMIEŃ SWÓJ DOM!"

Zmień swój dom za pomocą inteligentnego oświetlenia! Wygraj zestaw produktów Yeelight o wartości ponad 2000 zł.

Najlepsza realizacja zostanie dodatkowo nagrodzona bonem o wartości 1000 zł na produkty Yeelight.

Zasady konkursu

Do 7 czerwca 2020 prześlij zdjęcia miejsc, w których chciałbyś zastosować produkty Yeelight i opisz krótko, jak planujesz zmienić swój dom za pomocą inteligentnego oświetlenia.

Autorzy najciekawszych zgłoszeń otrzymają zestawy produktów Yeelight o wartości 2000 zł, które zainstalują i przetestują w swoich domach.

Aby zatrzymać produkty na stałe, wystarczy do 10 lipca 2020 przesłać opis zmian w domu - zdjęcia produktów Yeelight w użyciu oraz krótki tekst, jak technologia smart oświetlenia odmieniła dom.

Twoja historia zostanie opublikowana na stronie www.yeelight-polska.pl. Najlepszy projekt nagrodzimy dodatkowo bonem o wartości 1000 zł na zakup produktów Yeelight.

 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie: REGULAMIN KONKURSU „ZMIEŃ SWÓJ DOM”.

PRODUKTY YEELIGHT

wybierz jeden z pięciu zestawów produktów Yeelight

DO WYGRANIA ZESTAWY PRODUKTÓW YEELIGHT o wartości ponad 2000 zł

W każdym zestawie znajdziesz komplet produktów Yeelight, które rozświetlą Twój dom: lampy sufitowe, taśmę LED, smart żarówki i lampki stołowe.

WYNIKI KONKURSU

AKTUALIZACJA (15.06.2020)
KTO OTRZYMA ZESTAW PRODUKTÓW YEELIGHT?

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zgłoszenia! Jesteśmy pod wrażeniem Waszej kreatywności i motywacji, dlaczego chcecie wprowadzić smart oświetlenie do swoich domów 🤩

Zestawy produktów Yeelight otrzymują: Tomasz Mateusiak, Sara Kopińska, Patrycja Pacak, Maciej Kwiatkowski, Dariusz Gleisner.

Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć, jak Tomasz, Sara, Patrycja, Maciej i Dariusz odmienili swoje domy z inteligentnym oświetleniem Yeelight 💡

FINAŁ KONKURSU (15.07.2020)
KTO OTRZYMA BON o wartości 1000 zł na zakup produktów yeelight?

Dziękujemy uczestnikom drugiego etapu konkursu za nadesłane materiały! Sara, Patrycja, Tomasz, Maciej i Dariusz odmienili swoje domy z inteligentnym oświetleniem Yeelight 💡 Już niedługo opublikujemy ich historie w nowej zakładce "Case studies".

Wybór zwycięzcy tego etapu był ogromnie trudny. Otrzymaliśmy piękne zdjęcia oraz świetne opisy, jak produkty Yeelight sprawdzają się w praktyce 🤩

Zwycięzca może być jednak tylko jeden. Bon o wartości 1000 zł na zakup produktów Yeelight otrzymuje Tomasz Mateusiak. Gratulujemy!