Szukaj
Close this search box.

Jak wykorzystać inteligentną taśmę LED Yeelight?

Jak wykorzystać inteligentną taśmę LED Yeelight?

Taśma LED jest świetnym urządzeniem, dzięki któremu możesz podświetlić miejsca, w których potrzebujesz dodatkowego oświetlenia lub po prostu chcesz je udekorować. Ciepłe światło Yeelight Lightstrip stworzy przyjemną atmosferę i ciepły, przytulny klimat, doskonały do odpoczynku i relaksu. Natomiast zimne, wpadające w kolor niebieski światło, jest świetnym wyborem podczas imprezy, czy wieczornego oglądania filmu. Jednak taśma Yeelight posiada wiele więcej funkcji i możliwości sterowania nią, które zostały opisane poniżej.


Doskonała w kuchni
Siekanie, krojenie, dekorowanie – do wszystkich tych czynności, potrzebne jest dobrej jakości, mocne światło. Blat roboczy w kuchni to miejsce, które wymaga intensywnego  światła. W końcu to właśnie tam przygotowujemy posiłki naszym bliskim i sobie. Poza swoimi walorami praktycznymi, pozwala również na podkreślenie aranżacji w kuchni i stworzenie odpowiedniego klimatu. Dzięki możliwości sterowania jasnością taśmy, możesz regulować światło, od mocnego podczas gotowania, po delikatne i ciepłe, idealne wieczorem, kiedy chcesz tylko lekko oświetlić kuchnię.

Podświetlenie mebli
Doskonałym sposobem na stworzenie wyjątkowej atmosfery jest również podświetlenie mebli za pomocą taśmy. Dzięki temu, że jej montaż jest niezwykle łatwy i szybki, możesz ją przykleić ją w każdym miejscu. Nie zastąpi ona głównego źródła światła, ale doświetli pomieszczenie i stworzy klimat, którego nie da się osiągnąć za pomocą tylko jednego punktu oświetleniowego.


Podświetlenie schodów
Najlepszy efekt podczas podświetlania schodów, można uzyskać poprzez przyklejenie taśmy do brzegu schodów. Tego typu oświetlenie, pozwoli na bezpieczne przemieszczanie się po schodach, nawet nocą, gdy inne światła pozostają wyłączone, a dodatkowo prezentuje się wyjątkowo i elegancko.


Inteligentna kontrola
Za pomocą aplikacji Yeelight, możesz sterować taśmą z dowolnego miejsca. Wybieraj spośród milionów kolorów, zmieniaj jasność, natężenie i temperaturę w łatwy i szybki sposób. Więcej informacji i wszystkie funkcje aplikacji, znajdziesz w tym wpisie: link. Dodatkowo, dzięki kompatybilności z HomeKit, asystentem Google i Siri Shortcuts, możesz sterować nią za pomocą głosu, co jest kolejnym jej atutem.