Szukaj
Close this search box.

Model: YLQPD-0012

Żarówka W4 (Color)

Wprowadź kolory do swojego życia

Inteligentna żarówka Yeelight W4 E27 (kolor)

Wygodnie kontroluj oświetlenie i stwórz wymarzony nastrój. Inteligentna żarówka Yeelight umożliwia regulację temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K, oferuje aż 16 milionów kolorów do wyboru i pozwala na synchronizację z muzyką lub grą, pobierając przy tym jedynie 9 W. Wyróżnia się także strumieniem światła na poziomie 806 lm. Możesz sterować jej pracą zdalnie z poziomu aplikacji lub poprzez komendy głosowe – model W4 współpracuje z asystentami głosowymi, takimi jak Google Assistant i Amazon Alexa. Co więcej, zyskasz możliwość ustalania harmonogramów pracy oraz grupowania większej liczby urządzeń. W opakowaniu znajdziesz cztery żarówki.

Bezpieczna dla oczu

Inteligentne sterowanie

Umożliwia regulację temperatury barwowej

Szybki montaż

Wprowadź kolory do swojego życia

Zapomnij o ograniczeniach i korzystaj z szerokiego wyboru, który oferuje W4. Do Twojej dyspozycji będzie aż 16 milionów kolorów. Możesz także regulować temperaturę barwową w zakresie od 2700K do 6500K. Dzięki temu żarówka doskonale sprawdzi się w każdych okolicznościach. Chcesz cieszyć się immersją w ulubioną grę? A może organizujesz przyjęcie? Z Yeelight będziesz gotowy na każdą okoliczność!

Pobudź swoje zmysły

Z inteligentną żarówką Yeelight dostarczysz niezapomnianych wrażeń sobie i swoim bliskim. Możesz z łatwością zsynchronizować światło z muzyką i zachwycać się oryginalnymi efektami. Chcesz, aby kolory zmieniały się w rytm Twojej ulubionej piosenki? Teraz to możliwe. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji.

Twoje słowo jest rozkazem

Już nie musisz wstawać z wygodnej kanapy, aby dostosować oświetlenie do swoich potrzeb. Żarówka Yeelight współpracuje z Google Assistant, Apple HomeKit, Amazon Alexa, Samsung SmartThings oraz Yandex Alice. Wystarczy więc komenda głosowa, aby cieszyć się upragnionymi efektami.

Poczuj się jak bohater gry

Zapomnij o otoczeniu i pozwól sobie na pełną immersję w ulubioną rozrywkę. Inteligentna żarówka Yeelight współpracuje z popularnymi platformami gamingowymi, takimi jak Razer Chroma™ RGB i Overwolf, dzięki czemu możesz wzbogacić swoje gamingowe doświadczenie o efekty świetlne. Gotów, by poczuć się jak bohater Twojej ulubionej gry?

Dostosuj pracę żarówki do swojego trybu życia

Budzisz się i zasypiasz o stałych porach? Możesz skorzystać z funkcji timera lub stworzyć harmonogram i wybrać godziny, o których W4 ma rozpocząć i zakończyć pracę. Dzięki temu światło włączy się automatycznie po Twoim obudzeniu i wyłączy się, gdy będziesz zasypiać. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, aby uzyskać tak dużą wygodę.

Specyfikacja:

Model:

YLQPD-0011

Oprawa:

E27​

Moc znamionowa:

9 W

Luminous Flux:

806 lm

Zakres temperatury barwowej:

2700-6500K

Łączność bezprzewodowa:

BLE + Wi-Fi

Temperatura pracy:

od -10°C do 40°C

Wymiary:

60 x 60 x 110 mm

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :