Szukaj
Close this search box.

Model: YLQPD-0012

Żarówka W4 (DIMMABLE)

Stwórz wymarzony nastrój

Inteligentna żarówka Yeelight W4 E27 (ściemnialna)

Zyskaj kontrolę i daj się otulić ciepłym światłem. Inteligentna żarówka Yeelight umożliwia regulację temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K i pobiera jedynie 9 W. Wyróżnia się także strumieniem światła na poziomie 806 lm. Możesz sterować jej pracą zdalnie z poziomu aplikacji lub poprzez komendy głosowe – model W4 współpracuje z asystentami głosowymi, takimi jak Google Assistant i Amazon Alexa. Co więcej, zyskasz możliwość ustalania harmonogramów pracy oraz grupowania większej liczby urządzeń.

Bezpieczna dla oczu

Inteligentne sterowanie

Umożliwia regulację temperatury barwowej

Szybki montaż

Stwórz wymarzony nastrój

Zadbaj o odpowiednią atmosferę i wybierz najodpowiedniejszy dla Ciebie poziom oświetlenia. Inteligentna żarówka Yeelight W4 umożliwia regulację temperatury barwowej w zakresie od 2700K do 6500K. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w każdych okolicznościach. Chcesz budzić się, przywitany przyjemnym blaskiem? A może zasnąć, otulony ciepłym światłem? Z Yeelight wszystko jest możliwe!

Wystarczy kilka słów

Już nie musisz wstawać z wygodnej kanapy, aby dostosować oświetlenie do swoich potrzeb. Żarówka Yeelight współpracuje z Google Assistant, Apple HomeKit, Amazon Alexa, Samsung SmartThings oraz Yandex Alice. Wystarczy więc kilka słów, aby cieszyć się upragnionymi efektami.

Zyskaj jeszcze więcej możliwości

Pobierz dedykowaną aplikację MiHome i ciesz się większą ilością udogodnień. Poza zdalną obsługą oświetlenia zyskasz także możliwość grupowego sterowania wieloma inteligentnymi żarówkami LED oraz dostosowywania scen do okazji. Chcesz miło spędzić wieczór, czytając książkę? A może organizujesz imprezę? Wybierz dowolną scenę i zachwycaj się niepowtarzalnym nastrojem!

Dostosuj pracę żarówki do swojego trybu życia

Budzisz się i zasypiasz o stałych porach? Możesz skorzystać z funkcji timera lub stworzyć harmonogram i wybrać godziny, o których W4 ma rozpocząć i zakończyć pracę. Dzięki temu światło włączy się automatycznie po Twoim obudzeniu i wyłączy się, gdy będziesz zasypiać. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, aby uzyskać tak dużą wygodę.

Dopracowana konstrukcja

Inteligentna żarówka Yeelight zaskoczy Cię swoją wydajnością. Już nie musisz martwić się zbyt wysokimi rachunkami za prąd. Na uwagę zasługuje także jej kompaktowa konstrukcja i lekkość. Co więcej, W4 pracuje w paśmie WiFi 2.4GHz, dzięki czemu nie potrzebujesz dodatkowego hubu, aby móc nią sterować. Jej montaż także nie sprawi Ci żadnych problemów.

Specyfikacja:

Model:

YLQPD-0012

Oprawa:

E27​

Moc znamionowa:

9 W

Luminous Flux:

806 lm

Zakres temperatury barwowej:

2700-6500K

Łączność bezprzewodowa:

BLE + Wi-Fi

Temperatura pracy:

od -10°C do 40°C

Wymiary:

60 x 60 x 110 mm

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :