Szukaj
Close this search box.

Integracja Yeelight z Razer Chroma™ RGB – otwórz się na nowe możliwości gamingowe!

Integracja Yeelight z Razer Chroma™ RGB – otwórz się na nowe możliwości gamingowe!

Współpraca Yeelight ze znanym producentem sprzętu dla graczy Razer zaowocowała udaną integracją wybranych urządzeń oświetleniowych z systemem Razer Chroma™ RGB. W efekcie możemy zaproponować Ci jedyne w swoim rodzaju, immersyjne doświadczenie gamingowe, którego dynamika zostanie dodatkowo wzmocniona przez niezwykły spektakl świateł.

Integracja Yeelight z Razer Chroma™ RGB

Na czym to polega?

Co tak naprawdę daje ta integracja? Umożliwia ona łatwe parowanie wybranych produktów Yeelight z urządzeniami obsługującymi Razer Chroma™ RGB. Dzięki temu możesz cieszyć się responsywnymi efektami świetlnymi, które w czasie rzeczywistym odpowiadają temu, co dzieje się na ekranie, kiedy grasz w jedną z kompatybilnych z tym systemem gier. Od teraz możesz jeszcze bardziej zanurzyć się w rozgrywce i stworzyć jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo klimatyczny pokój gracza.

Jakie urządzenia można zintegrować z Razer Chroma™ RGB?

Na razie tylko 2 urządzenia Yeelight obsługują Razer Chroma™ RGB, choć można się spodziewać, że w przyszłości będzie ich coraz więcej. Jakie to urządzenia?

Inteligentna żarówka RGB

Żarówka RGB już wcześniej oferowała szeroki wachlarz możliwości, pozwalając między innymi na swobodną regulację barwy i jasności światła, a także synchronizację z muzyką. Dzięki integracji z Razer Chroma™ RGB jej funkcjonalność została jeszcze bardziej poszerzona. Nieograniczona zabawa z kolorami oraz synchronizacja światła z nawet najbardziej dynamicznymi grami komputerowymi sprawią, że Twój pokój gracza nabierze unikalnego charakteru. Barwa żarówki będzie się zmieniać w zależności od tego, co dzieje się na ekranie – wykorzystaj te możliwości i stwórz niepowtarzalne studio gamingowe.

Taśma LED Lightstrip Plus

Samoprzylepna, łatwa w montażu taśma LED także oferuje bardzo wiele – na przykład regulację barwy i natężenia światła, synchronizację z muzyką, a po integracji z Razer Chroma™ RGB również z kompatybilnymi grami komputerowymi. Podświetl z jej pomocą ścianę za monitorem lub biurko i ciesz się niezwykłą eksplozją kolorów.

Bedside D2

Możesz trzymać ją przy łóżku lub na biurku, aby oświetlała i ozdabiała Twoje pomieszczenie. W pełni kompatybilna z Razer Chroma™ RGB będzie świetnym uzupełnieniem każdego gamingowego zestawu. Połącz wszystkie świetlne elementy Yeelight i zamień cały pokój w strefę gracza.

Nie tylko gaming

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej niespodzianek. Gry to nie wszystko – włącz Chroma Visualizer, a potem sparuj wybrane produkty Yeelight i urządzenia obsługujące Razer Chroma z dowolną muzyką lub materiałem wideo. Następnie patrz, jak fantastyczne, kolorowe światła tańczą przed Twoimi oczami – to idealny sposób na pogłębienie immersji podczas oglądania ulubionych filmów lub po prostu na świetną zabawę w czasie domowej imprezy!

Graj w kolory

Nie podobają Ci się domyślne ustawienia Razer Chroma? A może po prostu zależy Ci na bardziej osobistym charakterze oświetlenia? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz dowolnie dostosowywać kolory i efekty świetlne przy pomocy Chroma Studio, które jest dostępne z poziomu Razer Synapse 3. Jest w czym wybierać! 16,8 milionów barw RGB pozwala tworzyć oryginalne, zaskakujące kombinacje – dokładnie takie, o jakich marzysz.

Proste połączenie

Jak skorzystać z nowych możliwości, jakie daje integracja Yeelight z Razer Chroma™ RGB? Już odpowiadamy – to prostsze, niż myślisz! Sparuj wybrane urządzenia z dedykowaną aplikacją Yeelight. Następnie pobierz Razer Synapse 3 i zaloguj się na swoje konto. Musisz też zainstalować i otworzyć aplikację Chroma Connector. Wszystkie sparowane urządzenia Yeelight będą automatycznie widoczne. Później możesz tylko bawić się kolorami, dostosowywać efekty i podziwiać wyjątkowy spektakl świateł.

Stwórz swój własny pokój gracza

Jak widać, korzystanie z nowych możliwości, jakie daje integracja Yeelight z Razer Chroma™ RGB nie stanowi najmniejszego nawet problemu. Zachęcamy do wypróbowania tych dodatkowych funkcjonalności – to doskonały sposób na zmianę swojego zwykłego pokoju w oryginalne studio gracza. Łącz żarówki Smart Bulb S1 Color i taśmę LED Lightstrip Plus, tworząc unikalne aranżacje – ciesz się barwnymi efektami i niezapomnianym zanurzeniem w świecie ulubionych tytułów!