Szukaj
Close this search box.

Doskonałe oświetlenie na imprezę. Co wybrać?

Doskonałe oświetlenie na imprezę. Co wybrać?

Karnawał zbliża się do nas wielkimi krokami, więc jest to doskonały czas, żeby zaplanować imprezy, które będziemy organizować w domu. Planując domówkę, bądź zwykłą imprezę urodzinową, przede wszystkim myślimy o tym, co na siebie włożymy, jakie dania podamy gościom i o tym, że trzeba dokładnie posprzątać dom. Często jednak zapominamy o oświetleniu, a spełnia ono bardzo ważną rolę, ponieważ to właśnie oświetlenie tworzy odpowiedni klimat. Postanowiliśmy zebrać dla Was kilka przydatnych rad, które pomogą Wam ubrać pomieszczenie w odpowiednie światło, stworzyć przyjemny klimat i zadbać o przyjemną atmosferę.

Mniej znaczy więcej
Zastanawiając się nad oświetleniem na imprezę, warto skorzystać z tej zasady. Żeby stworzyć przyjemny klimat, warto wyłączyć główne oświetlenie sufitowe, które jest mocne i oświetla całe pomieszczenie, na rzecz kilku delikatniejszych punktów oświetleniowych, które można zastosować w różnych miejscach. Doskonale sprawdzi się do tego inteligentna taśma LED Yeelight, która daje możliwość sterowania temperaturą i jasnością światła, ale także pozwala wybierać spośród wielu milionów kolorów z palety RGB. Możesz sterować nią za pomocą intuicyjnej aplikacji i zamontować gdzie tylko chcesz. Jest bardzo łatwa w montażu, a do tego niezwykle elastyczna, co pozwala na ozdobienie nią prawie wszystkiego!

Baw się kolorami
Podczas każdej imprezy doskonale sprawdzi się również inteligenta żarówka Yeelight RGB, którą możesz zastosować w każdej lampie z gwintem E27. Tak samo, jak inteligentna taśma LED, umożliwia sterowanie za pomocą aplikacji, pozwala ustawiać jasność, temperaturę i wybierać spośród wielu milionów kolorów. W łatwy sposób możesz nią również sterować za pomocą głosu. Oprócz tego, posiada również możliwość synchronizacji muzyki ze światłem, co na pewno zrobi niezłe wrażenie na Twoich gościach. Inteligentne oświetlenie możesz ustawić tak, jak chcesz, żeby działało, w zależności od pory dnia i sytuacji.  


Wieczór z przyjaciółmi
Na długi wieczór z przyjaciółmi, czy to w domu, czy w ogrodzie, doskonale nada się Yeelight Candela, która swoim światłem przypomina naturalny płomień świecy. Tworzy jedyną w swoim rodzaju atmosferę, która świetnie wpasuje się w klimat długich wieczorów z bliskimi. Jej ciekawy design pasuje do każdego wnętrza. Możesz nią sterować za pomocą aplikacji i zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz, ponieważ jej wytrzymały akumulator umożliwia aż do ośmiu godzin pracy bez konieczności ładowania.