Szukaj
Close this search box.

Dobierz oświetlenie do swoich potrzeb. Case study – historia Sary

Dobierz oświetlenie do swoich potrzeb. Case study – historia Sary

Historia Sary pokazuje, jak odpowiednio dobrane oświetlenie usprawnia codzienne funkcjonowanie. Sara, w ramach konkursu Yeelight „Zmień swój dom!” otrzymała zestaw produktów Yeelight. Zobacz, dlaczego może teraz, bez obaw o swoich kocich domowników, relaksować się przy ciepłym świetle „świecy”.

 Jak planujesz odmienić swój dom za pomocą inteligentnego oświetlenia?

 

Za pomocą inteligentnego oświetlenia Yeelight podświetliłabym bęben i półkę na kwiaty co nadałoby im nowego ciekawego charakteru. Dzięki nowemu oświetleniu nie tylko w ciągu dnia moglibyśmy cieszyć się ich niesamowitym wyglądem.


Podświetliłabym również półki przy telewizorze. TV sam w sobie posiada inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucające na ścianę światło w kolorach wyświetlanych na ekranie. Aktualnie LEDy zamontowane w TV odwracają uwagę od umieszczonych na półkach plakatów.


Miło by było również wieczorem przy fajnym nie męczącym oczu świetle usiąść w fotelu z ciekawą książką.


Oświetlenie w sypialni zostawia sporo do życzenia część pokoju nie jest w ogóle oświetlona. A te kable plączące się na szafce nocnej potrafią doprowadzić do szaleństwa.

 

 

Jak technologia smart oświetlenia odmieniła Twój dom?

Produkty sprawdziły się świetnie 🙂 jako „dowód” […] przesyłam zdjęcia, a poniżej opis.

Zestaw, który wybrałam sprawdził się fantastycznie <3 kto by pomyślał że dostosowywanie oświetlenia do okoliczności, aktualnego nastroju itp. może sprawiać taką frajdę 🙂

Lampy sufitowe robią ogromne wrażenie, są subtelne i bardzo eleganckie jednak jak się je zapali dzieje się magia <3 W przedpokoju stawiam zdecydowanie na chłodne światło, które pomaga mi w znalezieniu niezbędnych do wyjścia rzeczy, wcześniej ze znalezieniem kluczy bywało różnie… Natomiast w sypialni zakochałam się w efekcie księżyca, drobinki mieniące się na lampie są niesamowite. A skoro jesteśmy już w sypialni na mojej szafce nocnej w końcu panuje ład i porządek, żadnych plątających się kabli i w końcu nie muszę pamiętać o podłączeniu telefonu do ładowania. Wystarczy że odłożę go na podstawkę lampki i rano budzę się bez obaw że telefon zaraz się rozładuje 🙂

W kąciku komputerowym, przy którym raczej spędzam czas w ciemności, po zamontowaniu Yeelight Plug-in Light Sensor Nightlight nie mam już problemu ze znalezieniem pada i słuchawek co czasem potrafiło zająć mi trochę czasu 🙂 Drugi „Plug” trafił pod drapak. Koty wyglądają na zadowolone z tego powodu, a ja bez problemu potrafię zlokalizować mistrza kamuflażu, nawet w nocy 🙂

W salonie zainstalowałam żarówkę RBG i Candelę, w końcu nie muszę obawiać się że świeczki sprawią mi nieprzyjemną niespodziankę przy bliskim spotkaniu z telewizorem lub kocim futerkiem. Teraz bez obaw mogę cieszyć się w 100% bezpiecznym blaskiem świecy.

A jeżeli chodzi o jungle kącik efekt „po” robi taki efekt ŁAŁ, że chyba nie trzeba nic tłumaczyć <3