Szukaj
Close this search box.

Inteligentna lampa sufitowa

CRYSTAL PENDANT LIGHT

Model: YLDL01YL

Yeelight inteligentna lampa wisząca Crystal Pendant Light

Czy wiesz, że do różnej pracy potrzebna jest inna barwa światła? Crystal Pendant Light emituje zarówno ciepłe, jak i zimne światło, dzięki czemu dostosujesz barwę światła do tego, co właśnie robisz.

Sterowanie głosowe

Inteligentne sterowanie

Pilot Yeelight BLE

Inteligentne przyciemnianie

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight

Najwięcej korzyści

Crystal Pendant Light została zaprojektowana z myślą o jadalni, rozprowadzając równomiernie światło po powierzchni stołu. Lampa doskonale oddaje naturalne barwy, dlatego Twoje dania będą jeszcze bardziej apetyczne.

Dzięki regulacji od 0,5 do 1,5 m będziesz mógł dopasować wysokość do swojego stołu i własnych potrzeb. Crystal Pendant Light świetnie sprawdzi się podczas rodzinnej rozrywki lub wspólnych posiłków.

Komfort sterowania

Dzięki kompatybilności z Asystentem Google oraz aplikacją SmartThings po skończonej kolacji będziesz mógł zmienić odcień, kolor i natężenie światła za pomocą swojego głosu lub aplikacji w Twoim telefonie.

Najwyższa jakość

Za oddanie naturalnej barwy światła odpowiada 280 koralików ledowych najwyższej jakości, które eliminują odblaski i rozprowadzają równomiernie światło po oświetlanej powierzchni. Dzięki obudowie o wysokiej pyłoszczelności żadne zanieczyszczenia nie dostaną się do środka, gwarantując długotrwałą pracę Crystal Pendant i zawsze pełnię światła.

Wygodne sterowanie

Dzięki kompatybilności z Pilotem oraz Smart Dimmer możesz sterować oświetleniem w swojej jadalni, tak jak masz na to ochotę.

Pilot zdalnego

sterowania

Smart Dimmer

Specyfikacja

Nazwa

Crystal Pendant Light

Model

YLDL01YL

Żywotność

25000h

Temperatura barwowa

2700K - 6000K regulowalna

Jasność

450lm-1800lm regulowalna

Moc

33W

Napięcie

220V~50/60Hz 0.16A

Wymiary

95,00 x 12,00 x 10,00 cm

Kompatybilność z

Android 4.4, iOS 8.0 i wyższe

Łączność bezprzewodowa

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz, Bluetooth 4.2 BLE

Specyfikacja lampy

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight