Szukaj
Close this search box.

Inteligentna lampa użytkowa

Bedside Lamp D2

Model: YLCT01YL

Wszechstronna w dzień i w nocy.

Dopasuj lampkę dowolnie w zakresie jasności, temperatury, barwy oraz koloru, i stwórz odpowiedni klimat w każdej sytuacji. Sterowanie lampą jest bardzo intuicyjne- używaj suwaków po lewej i prawej stronie lampy, by zmieniać jej jasność i temperaturę barwową

Włącz/wyłącz dwoma dotknięciami

Pełna paleta kolorów RGB

Regulacja jasności

Sterowanie smartfonem

Łatwa w obsłudze

Dotknij jej dwukrotnie, by ją włączyć lub wyłączyć, możesz również zsynchronizować ją z działaniem aplikacji Yeelight lub asystentem głosowym. Akcesorium jest kompatybilne z Asystentem Google, Apple HomeKit, Amazon Alexa, Samsung SmartThings oraz Razer Chroma.

Dopasowana do potrzeb

Dopasuj lampkę dowolnie w zakresie jasności, temperatury barwy i koloru i stwórz odpowiedni klimat w każdej sytuacji. Sterowanie lampą jest bardzo intuicyjne i nowoczesny, Używaj suwaków po lewej i prawej stronie by zmieniać jasność i temperaturę barwową lampy.

Do snu

Lampka wspaniale sprawdzi się w pokoju Twojego dziecka, które potrzebuje zasypiać przy włączonym świetle. Ustaw harmonogram lub wyłącz Bedside D2, gdy już zaśnie.

Do czytania

Jasność światła emitowanego przez lampkę została idealnie dobrana do czytania, by nie męczyła oczu i wprawiała Cię w dobry nastrój. Wystarczy uruchomić odpowiedni tryb i możesz tonąć w objęciach czytanej książki.

Do zabawy

Używaj lampki w czasie wolnym — świetnie sprawdzi się we wspólnej zabawie z dzieckiem, do sklejania modeli i domowego majsterkowania.

Siri, włącz lampkę nocną

Kontroluj Lampkę dzięki Siri — Twojego asystenta głosowego od Apple, dostępnego w każdym iPadzie, iPhonie, Apple Watchu i Macu.

Zintegrowane z HomeKit

Lampkę możesz ze swobodą zintegrować
z pozostałymi urządzeniami SmartHome. Stwórz inteligentną przestrzeń z Apple HomeKit i podłącz do niej Bedside Lamp D2

Ok Google, wyłącz lampkę nocną

Skorzystaj z poleceń głosowych w Twoim telefonie z aplikacją Google Home, aby sterować oświetleniem za pomocą swojego głosu.

Specyfikacja D2

Nazwa

Bedside Lamp D2

Model

YLCT01YL

Kolor

Biały

Wymiary

140 x 100 mm

Paleta barw

WRGB

Moc wejściowa

5W

Łączność

WiFi (802.11 b/g/n 2,4 GHz) oraz Bluetooth 4.2 BLE

CRI

80 Ra

Kompatybilność z

Android 4.4/iOS 9.0 i wyższe

Napięcie

100-240V-50/60Hz 0.1A

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :