Szukaj
Close this search box.

Inteligentna taśma oświetleniowa

1S LED Lightstrip

Model: YLDD05YL, YLOT01YL

Użyteczna i kompatybilna

Stwórz własną niepowtarzalną atmosferę, w zależności od Twojego nastroju, dzięki elastycznej i łatwej w montażu taśmie LED Lightstrip 1S. Steruj nią wygodnie za pomocą załączonego pilota, swojego smartfona lub głosem, dzięki kompatybilności z aplikacją Apple HomeKit, Asystentem Google, czy Siri Shortcuts lub zintegruj ją z innymi produktami w Xiaomi EcoSystem.

Yeelight Lightstrip Extension to przedłużenie taśmy 1S LED Lightstrip o 100 cm – dzięki nim taśma może osiągnąć maksymalną długość 10 m na jednym zasilaczu.

Zmiana kolorów

Synchronizacja Razer Chroma RGB™

Do 10m na jednym zasilaczu

Możliwość przedłużenia

Według upodobań

Wybierz swój kolor, tonalność i przejścia barw lub wykorzystaj predefiniowane ustawienia w aplikacji. Zsynchronizuj kolory z odtwarzaną muzyką, by doznawać jeszcze większej przyjemności ze słuchania lub dobrej zabawy.

Łatwy montaż

Udekoruj taśmą, co tylko chcesz. Dzięki bezrtęciowemu żelowi PU taśma LED dostosowuje swój kształt do każdej formy, dzięki czemu dopasujesz ją do każdej powierzchni i przedmiotu.

Lightstrip Extension

Dzięki przedłużeniu Lightstrip Extension stworzysz oświetlenie do 10 m długości na jednym zasilaczu. By przymocować taśmę, wystarczy usunąć jej wierzch i przykleić diody w wybrane przez Ciebie miejsce.

Gratka dla graczy

Taśma 1S LED Lightstrip jest kompatybilna z systemem Razer Chroma RGB, jednego z topowych producentów sprzętu dla graczy. Zsynchronizuj oświetlenie ze swoją grą i doznawaj jeszcze większych wrażeń z każdej rozgrywki.

Specyfikacja S1

Nazwa

1S LED Lightstrip

Model

YLDD05YL, YLOT01YL

Moc znamionowa

7,5 W (2m) / 26,6W (10m)

Łączność

WiFi (802.11 b/g/n 2,4 GHz)

Napięcie

100-240~50/60Hz 0,17A (2m) / 0.6A (10m)

Zakres częstotliwości

2400 - 2483,5 MHz

Oprogramowanie

Android 4.4, iOS 9.0 i wyższe

Długość taśmy

Lightstrip 1S 2m, Lightstrip Extension 1m

Długość kabla

Lightstrip 1S 1,5m

Instrukcja

PDF

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :