Inteligentna lampa do makijażu

Sensor maKE-UP MIRROR

Model: YLXD09YL

Zawsze perfekcyjny makijaż

Lustro z podświetleniem sprawi, że Twój makijaż będzie wykonany z odpowiednią precyzją i starannością. Dzięki niemu poczujesz się jak po wizycie u profesjonalnej makijażystki.

Czujnik ruchu

Wydajna bateria

Tryby świecenia

Bezpieczne dla oczu

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight

Regulacja

3 tryby świecenia i inteligentny czujnik pozwolą Ci dopasować oświetlenie z lusterka do Twojego otoczenia tak, żeby nakładanie makijażu było najwygodniejsze.

Zasilanie

Zasilana wydajnym akumulatorem 2000 mAh pozwoli Ci na ładowanie lusterka za pomocą kabla USB i używanie go w miejscu, w którym akurat będzie Ci wygodnie.

Naturalny make-up

Dzięki naturalnemu odwzorowaniu barw, Twój makijaż już zawsze będzie wyglądał naturalnie. Równomiernie rozłożone koraliki LED równomiernie oświetlą Twoją twarz, aby Twój makijaż był idealny bez względu na porę dnia, w którym go nakładasz.

Piękna w każdym świetle

Lusterko zostało wyposażone w trzy tryby świecenia, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. W trybie pielęgnacji lusterko będzie imitowało naturalne światło słoneczne, pozwalając Ci na wykonanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. W trybie makijażu mocne światło pozwoli Ci na utrzymanie precyzyjnych i równych kształtów. Sprawdzi się perfekcyjnie w makijażu do pracy.

Rozpromieni się na Twój widok

Wyposażone w sensory lusterko Yeelight Make-up Mirror uruchomi się, gdy tylko poczuje Twoją obecność. Metalowa baza zapewnia mu stabilność i nowoczesny wygląd.

Piękna dla Ciebie

Lusterko Yeelight Make-up zostało zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoim wnętrzu. Srebrna powłoka pozwoli Ci uzyskać najlepsze odbicie w lustrze, a specjalna membrana zapobiega uszkodzeniu w razie upadku. Charakteryzuje się również ogromną dbałością o szczegóły, widoczne choćby w silikonowym przycisku, którym łatwo włączysz i wyłączysz urządzenie.

Dopasowane do potrzeb

Make-up Mirror dopasuje się do Twoich potrzeb, zarówno dając odpowiednie światło, jak i własnym ustawieniem. Możliwość regulacji nachylenia pozwoli Ci dobrać odpowiedni kąt widzenia, dając dodatkowe możliwości w ustawieniu je tam, gdzie tylko potrzebujesz.

Specyfikacja

Model

YLGJ01YL

Współczynnik barw

95 Ra

Temperatura barwowa

3500 K - 4500 K - 5200 K

Jasność

55 lm (regulowana)

Wejście znamionowe

5 V 1 A

Moc lampy

5 W

Pojemność akumulatora

2000 mAh

Wymiary światła

φ36 x 20 x 12,5 cm

Waga netto

700 g

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight