Integracja z Razer Chroma™️

nowy wymiar gamingu

Przenieś rozgrywkę na nowy poziom

Dzięki 16,8 milionom kolorów i pakietowi unikalnych efektów świetlnych nasz kultowy system oświetlenia RGB trafił na stanowiska bitew graczy na całym świecie. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwiększenie immersji poprzez gry zintegrowane z Chroma, czy zaprojektowanie wymarzonej konfiguracji do gier, oferujemy poziom dostosowania oświetlenia RGB, którego nie można znaleźć nigdzie indziej.

Zanurz się w rozgrywkę!

Stwórz idealne środowisko gamingowe. Zmieniające kolor światło jest teraz częścią ekosystemu Chroma. Sparuj swoje produkty Yeelight oraz Razer i patrz, jak Twoje oświetlenie zmienia się w czasie rzeczywistym, kiedy grasz!

Nastrój z Chroma Visualizer

Uruchamiając Chroma Visualizer, możesz w łatwy sposób zsynchronizować urządzenia Yeelight i Razer Chroma z muzyką lub filmami, aby cieszyć się wyjątkową immersją i jedyną w swoim rodzaju rozrywką.

Chroma Studio

Idź za głosem serca i dostosuj efekty świetlne z pomocą Chroma Studio. Zależy Ci na oświetleniu, który będzie dokładnie takie, jak chcesz? Dostosuj efekty świetlne do swoich preferencji z pomocą unikalnych trybów oraz 16,8 milionów kolorów! Wszystkie te możliwości oferuje moduł Chroma Studio, który jest dostępny z poziomu Razer Synapse 3.

Bezproblemowe połączenie

Ciesz się nieskończonymi możliwościami, jakie daje Chroma! Połącz swoje inteligentne oświetlenie z kompatybilnymi grami przy pomocy aplikacji Yeelight Chroma Connector oraz Razer Synapse 3. Obydwa programy są już dostępne do pobrania online.

Na razie tylko 2 urządzenia Yeelight są kompatybilne z Razer Chroma™ RGB – Taśma LED Lightstrip 1S oraz Inteligentna żarówka 1S RGB. Można się jednak spodziewać, że z czasem będzie ich coraz więcej.

Zacznij jeszcze dziś!

Krótko mówiąc, dzięki integracji Yeelight z Razer Chroma™ RGB możesz cieszyć się jeszcze bardziej niepowtarzalnym doświadczeniem gamingowym i nie tylko. Brzmi dobrze? Sprawdź, jak poprawnie skonfigurować swoje urządzenia Yeelight, aby skorzystać z nowych możliwości:
instrukcja połączenia produktów Yeelight z Razer Chroma.