Model: YLDP23YL

Żarówka
Filament ST64

Inteligentna żarówka LED w stylu vintage

Yeelight inteligentna żarówka LED Filament ST64

Zaprojektowana w stylu retro Filament ST64 łączy ze sobą estetykę razem z ekologią, tworząc modną i nowoczesną ozdobę każdego wnętrza.

Nastrojowe światło

Inteligentne sterowanie

Sterowanie głosowe

Elegancki wygląd

Bezpieczna dla oczu

Szybki montaż

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight

Vintage feeling

Filament ST64 nawiązuje wyglądem to pierwszych żarówek, zaprojektowanych przez Thomasa Edisona. Ich twórca jednak nawet nie śnił o możliwości sterowania światłem zdalnie lub głosowo dzięki kompatybilności z aplikacjami Apple HomeKit, Samsung SmartThings, Amazon Alexa, IFTTT i Google Assistant

Jasność na każdą okazję

Ciepła temperatura barwowa 2700k nawiązuje do atmosfery generowanej przez pierwsze żarówki. Możesz sterować jej jasnością w zakresie 5 -100%, by dopasować jej moc do Twojej aktualnej potrzeby.

Zaprogramowana wcześniej

Wybierz jeden z dostępnych szablonów, które pomogą Ci szybko dostosować natężenie światła i inne parametry do codziennych sytuacji.

Dla Twojego komfortu

Dzięki aplikacji możesz sterować żarówką gdziekolwiek jesteś. Nie musisz być obecny w domu, by włączyć lub wyłączyć światło. Jeśli zapomniałeś zgasić światło, będąc w domu, zrób to z pracy lub z innego miejsca.

Dopasowana do Ciebie

Zaprogramuj inteligentne tryby Filament ST64 i dopasuj jej światło do Twojego porządku dnia. Niech światło poinformuje Cię o tym, że już czas na sen lub włączy się automatycznie, gdy nastanie wieczór.

Specyfikacja

Nazwa

Yeelight LED Filament ST64

Model

YLDP23YL

Trzonek

E27

Moc znamionowa

6 W

Jasność

500 lm, 5~100%

Temperatura barwowa

2700 K

Łączność

WiFi (802.11 b/g/n 2,4 GHz)

Napięcie

220V-240V~50/60Hz 0.04

Oprogramowanie

Android 4.4, iOS 9.0 i wyżej

Instrukcja obsługi

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight