Dlaczego warto zakupić Yeelight Serene Pro jako oświetlenie biurka dla swojego dziecka?

Dlaczego warto zakupić Yeelight Serene Pro jako oświetlenie biurka dla swojego dziecka?

Lampa biurkowa Yeelight Serene Pro to zupełnie nowy wymiar oświetlenia nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twojego dziecka. Serene Pro jest doskonała nie tylko podczas odrabiania zadań domowych i nauki, ale także podczas zabawy, malowania i rysowania. Jest to inteligentna lampa LED, która nie przemęcza oczu i można sterować nią z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji.

Dlaczego jest doskonała dla dzieci? Oprócz wielu funkcji, jakie posiada i tego, że jest bezpieczna dla oczu, rośnie razem z Twoim dzieckiem. Możliwość regulacji długości ramienia, pozwala na dopasowanie jej do aktualnego wzrostu dziecka.

Jak naturalne światło

Dzięki zastosowaniu technologii SunLike, lampa Yeelight Serene Pro, odwzorowuje naturalne światło dzienne, ograniczając przy tym emisję niebieskiego światła, które może być uciążliwe i szkodliwe dla oczu. Nadmierna ekspozycja na niebieskie światło, może powodować bóle głowy, przemęczenie oczu i problemy ze snem.

Lampa Serene Pro, korzystając z najnowocześniejszej technologii SunLike, która została nagrodzona przez German Elektronik Best Product Gold Award, wykorzystuje światło fioletowe (podczas gdy typowa dioda LED wykorzystuje światło niebieskie), zmniejszając w ten sposób ilość szkodliwego niebieskiego światła, tworząc lepsze i przede wszystkim bezpieczne środowisko dla oczu. Temperatura barwowa wynosząca 4000 K jest bezpieczna dla oczu i odpowiada standardom w zakresie wymagań dotyczących temperatury barwowej oświetlenia.

Dokładnie rozprasza światło i posiada wysoki współczynnik oddawania barw

Dzięki technologii SunLike, lampa Serene Pro emituje światło równomiernie. Gwarantuje dokładne rozproszenie światła na każdej powierzchni, bez względu na jej strukturę. Niezależnie od tego, czy jest to książka, czy kartka papieru, lampa Serene Pro oświetli ją dokładnie i równomiernie, a dzięki współczynnikowi oddawania barw RA ≥95* lampa dokładnie odwzorowuje kolory, tak jakby były w naturalnym świetle dziennym. Te cechy są niezwykle ważne podczas pisania, czytania, czy malowania, ponieważ nie tworzą się cieni na powierzchni, a oczy się mniej męczą.

* Im bliżej do RA = 100, tym lepszy efekt oddawania barw.

Nie musisz pamiętać o porze na przerwę

Tak samo, jak dzieci zajęte swoimi pracami, tak samo my dorośli, często zapominamy o przerwie podczas pracy. Kiedy mocno zagłębiamy się w nasze zajęcia, zapominamy o odpoczynku. Dzięki możliwości włączenia timera światła, ten problem z Serene Pro nie istnieje. Uruchomienie go sprawia, że po upływie określonego czasu, światło zacznie delikatnie przyciemniać i rozjaśniać się na przemian, by przypomnieć Tobie lub Twojemu dziecku, że nadszedł czas na przerwę. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twoje dziecko nie spędzi zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Oprócz tego, możesz również kontrolować ją z poziomu swojego smartfona za pomocą aplikacji Yeelight. 

Funkcje takie jak Eye-care, Class Schedule czy Focus, również zadbają o to, by Twoje dziecko nie spędziło zbyt wiele czasu nad biurkiem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *