Inteligentna lampa nastrojowa

Candela

Model: YLFW01YL

Na specjalne okazje i co dzień

Nastrojowa Yeelight Candela jest owocem wielomiesięcznej pracy specjalistów i inżynierów oświetlenia, którzy opracowali jej wyjątkowy design, funkcjonalność i technologię, by oddawała bliski perfekcji naturalny płomień świecy.

Technologia BLE Mesh

Wbudowany akumulator

Elegancki wygląd

Regulacja światła

Unikalny wygląd

Poliwęglowe tworzywo sztuczne imituje szkło i równomiernie rozprowadza światło. Dzięki temu lampa będzie funkcjonalną ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie.

Piękno połączone

Połącz kilka lamp za pomocą technologii BLE Mesh, aby móc kontrolować nastrój i światło wielu lamp jednocześnie. Zmieniaj ustawienia jednej i podziwiaj, jak pozostałe dopasowują się do jej ustawień.

Sprytne rozwiązania

Candela została dopracowana w każdym calu - od wewnętrznych mechanizmów, po ponadczasowy design. Wykorzystując projekt cichego napędu zębatek, będzie pracowała nie przerywając Twojego relaksu.
Port ładowarki został umieszczony tak, by nie wpływać na jej wygląd, i w tym właśnie celu wszystkie możliwości kontroli trybów i Bluetooth zostały umieszczone na spodzie lampy.

Łatwe sterowanie

Kontroluj Candelę łącząc się z nią za pomocą aplikacji Yeelight na swoim urządzeniu z Androidem. Zgrupuj kilka urządzeń i ustawiaj je dowolnie, nie ruszając się z kanapy, zza stołu lub z łóżka

Specyfikacja

Nazwa

Candela Ambient Lamp

Model

YLFW01YL

Kolor

Złoty

Wymiary

72 × 195 mm

Waga

430 g

Jasność

0.3 - 13 lm

Temperatura barwowa

1800 K

Akumulator

2100 mAh

Moc

6,5 W

Oprogramowanie

Android 4.4, iOS 8.0 i wyższe

Napięcie

5 V/1.3

Żywotność

25000 h

Instrukcja

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :