fbpx

Integracja Yeelight z Apple HomeKit – otwórz się na nowe możliwości

Jak zapewne wiesz, wiele produktów dostępnych w ofercie Yeelight wyróżnia się kompatybilnością z różnymi systemami zarządzania inteligentnym domem. Jednym z takich systemów jest Apple HomeKit, który daje mnóstwo możliwości zdalnego sterowania oświetleniem. W jakich sytuacjach warto skorzystać właśnie z tego oprogramowania? I jakie produkty są z nim kompatybilne? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Kiedy i dlaczego warto skorzystać z integracji Yeelight z Apple HomeKit?

Apple HomeKit to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli posiadasz sprzęt z systemem iOS i szukasz prostego, wygodnego sposobu na zarządzanie inteligentnym domem. Decydując się na jego zastosowanie, zyskasz możliwość zdalnego sterowania swoimi urządzeniami za pomocą prostej w obsłudze aplikacji. Możesz też połączyć kompatybilny sprzęt z asystentem Siri i kontrolować go głosowo.

Jeśli już korzystasz z systemu Apple HomeKit, z pewnością dobrze znasz jego zalety. Po sparowaniu z nim produktów Yeelight przełączanie się między różnymi aplikacjami do zdalnego sterowania inteligentnym sprzętem nie będzie już konieczne – wszystkie swoje urządzenia znajdziesz w jednym miejscu i wygodnie je obsłużysz, gdziekolwiek jesteś.

Jakie produkty Yeelight są kompatybilne z Apple HomeKit?

W ofercie Yeelight znajdziesz wiele produktów kompatybilnych z Apple HomeKit. Należą do nich inteligentne żarówki, lampki nocne i biurkowe, oprawy oświetleniowe, a także taśmy LED. Przegląd urządzeń, które możesz sparować z tym systemem, znajdziesz poniżej.

Inteligentne żarówki

Z Apple HomeKit kompatybilne są obecnie 4 modele inteligentnych żarówek. Bez problemu wybierzesz więc taką, która będzie najlepiej dopasowana do aranżacji pomieszczeń w Twoim domu.

1S Dimmable to klasyczna żarówka, która doskonale uzupełni każde wnętrze. Umożliwia też regulację jasności światła. 1S RGB zachwyci Cię bogatą paletą barw – korzystając z niej, z łatwością dostosujesz kolor oświetlenia do swoich upodobań. Z kolei żarówki Filament i Filament ST64 zachwycą Cię unikalnym wzornictwem w stylu vintage. Wybierz te, które najbardziej Ci się podobają, dodaj je do Apple HomeKit i ciesz się ich zdalną kontrolą!

Lampki nocne i biurkowe

Szukasz kompatybilnej z Apple HomeKit lampki? Yeelight ma też coś dla Ciebie! W ofercie znajdziesz kilka produktów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

V1 Pro to inteligentna lampka biurkowa, która emituje przyjazne dla oczu światło i daje wiele możliwości jego regulacji. Dzięki temu świetnie sprawdzi się podczas pracy czy nauki.

Oprócz tego w ofercie dostępne są praktyczne lampki nocne. Niewielka Yeelight D2 może pracować w kilku różnych trybach i pozwala regulować jasność, kolor oraz temperaturę barwową oświetlenia. Z kolei elegancka i prosta w obsłudze Staria Pro oferuje też funkcję ładowania indukcyjnego. Za jej pomocą możesz więc wygodnie naładować smartfona czy słuchawki bezprzewodowe.

Taśma LED

Taśma LED Lightstrip 1S to kolejny produkt, który możesz sparować z Apple HomeKit. Łatwa w montażu, elastyczna, a zarazem wytrzymała – z łatwością ozdobisz nią wszystko, co chcesz. Korzystając z niej, możesz dostosować kolor oświetlenia, aby wykreować niezapomnianą atmosferę w każdej sytuacji. Istnieje też możliwość zsynchronizowania taśmy z muzyką lub sparowania jej z Razer Chroma™ RGB, aby cieszyć się unikalnymi efektami świetlnymi.

Oprawy oświetleniowe

Dodane niedawno do oferty oprawy oświetleniowe Mesh Downlight M2, Mesh Downlight M2 Pro i Mesh Spotlight M2, a także niezbędna do ich prawidłowego działania bramka Mesh Gateway, również są kompatybilne z Apple HomeKit. Te praktyczne urządzenia wyróżniają się niezwykłą uniwersalnością – fantastycznie uzupełnią każdą aranżację. Generowane przez nie światło jest bezpieczne dla oczu, a jego natężenie i temperaturę barwową możesz dowolnie regulować. Nie musisz nawet sterować każdym produktem osobno – dzięki możliwości grupowania wygodnie obsłużysz tyle opraw oświetleniowych jednocześnie, ile chcesz.

Jak widać, w ofercie Yeelight dostępna jest cała gama produktów kompatybilnych z Apple HomeKit. Jeśli więc korzystasz z tego systemu lub chcesz go wypróbować, nie musisz się ograniczać – wybierz swoje żarówki, oprawy oświetleniowe, lampy lub taśmę i ciesz się ich wygodną, zdalną kontrolą, kiedy tylko chcesz!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *